Ogłoszenia duszpasterskie 2024-06-30

XIII Niedziela Zwykła 30.06.2024 r.

  1. Wakacje to czas poznawania oraz przeżywania miłości do Boga i do ludzi. Odkryj tajemnicę Boga – w spotkaniu z drugim człowiekiem. Weź do ręki Pismo Święte, dobrą książkę lub dobrą katolicką prasę, jak na przykład tygodnik „Niedziela”. Niech Bóg ubogaca Cię w czasie odpoczynku. 
  2. W lipcu i sierpniu nie będzie mszy świętej w niedziele o godz. 15:00. W tygodniu natomiast odbywać się będzie msza święta rano o godz. 7:30 i wieczorem o godz. 18:00.
  3. W najbliższy piątek, pierwszy piątek miesiąca odbędzie się spowiedź święta o godz. 7:30 i od 17:00. W pierwszą sobotę miesiąca msza święta poranna odbędzie się w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za wszelkie grzechy, zniewagi i zelżywości, a po mszy świętej modlitwy wynagradzające. Serdecznie zapraszamy. Wieczorna msza święta będzie w intencji Wspólnoty Żywego Różańca. 
  4. Polecamy wiernym dobrą prasę katolicką: tygodnik „Niedziela”,  artykuły pt: „ Lato bez pułapek”, czy „Rodzicu ufaj, ale czuwaj”. Artykuły ostrzegają przed zagrożeniami czychającymi na młodych w czasie wakacji.
  5. W Niepokalanowie została wydana książka pt: „Ks. Krzysztof Jeziorowski in memoriam – ku pamięci w 10 rocznicę śmierci ks. Krzysztofa”. Bardzo ładnie wydana z wieloma zdjęciami. Ks. Krzysztof pracował bardzo pięknie w naszej parafii przez 6 lat. Zachęcamy do nabycia tej książki.
  6. Kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki od godz. 16:30 – 17:45 i soboty od godz. 9:00 – 10:00.
  7. Wszystkim rodzinom, które składają ofiary na upiększanie naszej nowej świątyni polecamy w modlitwie łaskawości Matce Bożej i opiece naszego Patrona św. Maksymiliana. Bóg zapłać.