Ogłoszenia duszpasterskie 2024-04-28

V Niedziela  Wielkanocna 28.04.2024 r.

  1. Od środy rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony czci Maryi. Codziennie nabożeństwo majowe o godz. 18:30. Dzieci młodsze z kl. od „O” do kl. VI zapraszamy w każdy wtorek i czwartek. Młodzież w każdy piątek. Bardzo serdecznie zapraszamy wiernych do udziału w tym pięknym i radosnym nabożeństwie maryjnym.
  2. Na ławeczkach jest prasa katolicka. Polecamy tygodnik „Niedziela”, „Rycerza Niepokalanej" i „Rycerzyka Niepokalanej" dla dzieci. 
  3. W piątek 3 maja - Uroczystość NMP Królowej Polski. Uroczysta suma na Jasnej Górze o godz. 11:00. OO Paulini zapraszają. Msze św. w parafii jak w każdą niedzielę. Spowiedź pierwszopiątkowa na wszystkich Mszach św. Odwiedziny chorych wyjątkowo w sobotę.
  4. W sobotę I miesiąca Msza św. poranna będzie w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za wszelkie obelgi, zelżywości i lekceważenie Boga i Maryi. Po Mszy św. nabożeństwo wynagradzające, a wieczorna Msza św. będzie w intencji wspólnoty Żywego Różańca. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Nasza parafia tradycyjnie organizuje Festyn Dobroczynny 02 czerwca na Dzień Dziecka. Serdecznie prosimy parafian o pomoc i składanie fantów do loterii. Pod chórem jest ustawiony kosz na fanty. Prosimy składać w koszu nowe: zabawki, pluszaki, gry i inne drobne rzeczy na fanty do loterii. Jeśli uzyskamy dochód z festynu, to będzie on przeznaczony na pomoc niezamożnym dzieciom i młodzieży z naszej parafii na wyjazd na oazę i kolonie w czasie wakacji. Kto może niech kupi los u ministrantów przed kościołem. Za jedyne 10 zł. możesz wygrać: 1) najnowszy model komputera 2) wyjazd na wycieczkę do Budapesztu i okolic. 3) dwa przeloty samolotem nad miastem oraz inne atrakcyjne nagrody. Nie wygrana jest tu najważniejsza, ale biorąc udział w festynie wspomagamy bardzo szlachetny cel, wypoczynek dzieci i młodzieży.
  6. Drogim parafianom za składane ofiary na nasz piękny kościół i na jego upiększanie z głębi serca jak najgoręcej dziękujemy. Bóg wielki zapłać.