Ogłoszenia duszpasterskie 2024-02-18

I Niedziela Wielkiego Postu  18. 02. 2024 r.

  1. Krzyżu Chrystusa bądźże pochwalony. Najpiękniejszą i najprawdziwszą księgą, gdzie można do końca zgłębić Miłość Boga, by ją naśladować, jest Ukrzyżowany. Wchodząc i wychodząc ze świątyni przystępujmy do krzyża św. Z  wiarą, ucałujmy wizerunek Chrystusa i pomódlmy się w naszych ważnych intencjach. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę o godz.18:30 Serdecznie zapraszamy wiernych do śpiewania i rozważania Męki Chrystusa w czasie Gorzkich Żali. Droga Krzyżowa odprawiana jest w każdy piątek dla dzieci i rodziców o godz. 16:30, a dla młodzieży  i starszych o godz. 17:30. Nie przechodźmy obojętnie wobec Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali.
  2. W poniedziałek o godz. 18:30 będzie Spotkanie Klubu Seniora. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków.
  3. W poniedziałek ostatni dzień zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. 
  4. Polecamy wiernym tygodnik katolicki „Niedziela”. Warto przeczytać artykuły pt: „Nasz świat traci sumienie” i pt: „Pijani małoletni”. 
  5. W każdą niedzielę i święta ogrzewamy nasz kościół. Dzisiaj w III niedzielę miesiąca wszystkie ofiary w kopertach i na tacę przeznaczamy na pokrycie dużych kosztów ogrzewania. Wszystkie rodziny w naszej parafii, które modlitwą, życzliwością i ofiarą wspierają naszą parafię polecamy łaskawości Bożej i z potrzeby serca mówimy Bóg zapłać.