Ogłoszenia duszpasterskie 2022-06-26

XIII Niedziela Zwykła, 26.06.2022 r.

 1.  Wakacje to czas poznawania  i przeżywania miłości do Boga i do ludzi. Odkryj tajemnicę Boga – w spotkaniu z drugim człowiekiem. Weź do ręki Pismo św., dobrą książkę, lub dobrą katolicka prasę, może tygodnik „Niedziela”. Niech Bóg cię ubogaca w czasie odpoczynku. 
 2. W środę uroczystość Świętych Piotra i Pawła.
 3. W piątek I miesiąca spowiedź św. o godz. 7:30 i od 17:00.  A w sobotę I miesiąca Msza św. poranna w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za wszelkie grzechy, zniewagi i zelżywości. Potem nabożeństwo wynagradzające. A wieczorna Msza św. w intencji Żywego Różańca. 
 4. W lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. w niedzielę o godz. 15:00. Natomiast będzie codziennie Msza św. rano o godz. 7:30  i o godz. 18:00.  
 5. Od lipca kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy, czwartki od godz. 16:30 – 17:45 i soboty od godz. 9:00-10:00. We wtorki i piątki kancelaria nie będzie czynna.
 6. Wszystkim rodzinom, które składają ofiary na upiększanie naszej nowej świątyni polecamy na modlitwie łaskawości Matce Bożej i opiece naszego Patrona św. Maksymiliana. Bóg zapłać.
   
  Życzenia Imieninowe dla Ks. Piotra 
  Drogi Solenizancie Ks. Piotrze. W Dniu Twojego Święta, ogarniamy Cię naszą modlitwą, miłością i życzliwością. „Dać światu księdza, to jak wybudować katedrę”. „Kapłan jest skarbem Kościoła i Ludu Bożego”. 
  Życzymy Ci wiele łask Bożych i błogosławieństwa w życiu kapłańskim. Byś był spełniony i szczęśliwy, że Bóg Ciebie wybrał do tak zaszczytnej posługi. Niech praca i bycie w naszej Parafii będzie dla Ciebie radością i satysfakcją. Niech wierni z naszej parafii otaczają Cię życzliwością, szacunkiem i modlitwą. Dodatkowo Ks. Piotrowi życzymy, aby miłość jaką otaczają cię parafianie jeszcze się powiększała. Pokój ducha i uśmiech serdeczny niech jak najczęściej pojawia się na Twojej twarzy. W Dniu Solennym pragniemy Ks. Solenizantowi podziękować za piękną pracę duszpasterską, zaangażowanie, włożone serce i zdolności, oraz chęci do posługi pasterskiej w służbie Bożej. Bóg zapłać i Szczęść Boże.