Ogłoszenia duszpasterskie 2022-06-05

Niedziela Zesłania Ducha Świętego, 05.06.2022 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego na Kościół, kończy się czas wielkanocnej spowiedzi św. i komunii św. 
  2. Jutro w poniedziałek Drugi Dzień Zielonych Świąt. Msze św. w naszej parafii  o godz. 7:30 i 18:00.   
  3. W czerwcu nabożeństwo do Serca Pana Jezusa codziennie o godz. 18:30. Bardzo serdecznie zapraszamy wiernych do modlitwy.
  4. W czwartek Święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Dzień modlitw za kapłanów i o nowe powołania do kapłaństwa.
  5. W sobotę na Jasnej Górze będzie Kongres Eucharystyczny. O godz. 10:30 konferencja, potem Msza św. i koncert. Zapraszamy do udziału dzieci pierwszokomunijne z rodzicami, scholki, Służbę Liturgiczną Ołtarza, młodzież przygotowującą się do bierzmowania i wszystkich wiernych.
  6. Bardzo gorąco dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się wydatnie w przygotowanie i przeprowadzenie Festynu. Festyn był udany dziękujemy parafianom za udział i liczną frekwencję. 
  7. Klub Seniora organizuje pielgrzymkę 24 -25 VI do sanktuarium św. Krzyża, św. Katarzyny. W drugim dniu zwiedzanie katedry w Kielcach, Karczówki, Kadzielni i zamek w Chęcinach z Jaskinią Raj. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy. Zapisy w kancelarii i zakrystii.  
  8. Polecamy wiernym prasę katolicką - tygodnik „Niedziela”
  9. Wszystkim parafianom za składane ofiary na upiększenie naszego kościoła i otoczenia świątyni z głębi serca dziękujemy. Bóg zapłać.