Ogłoszenia duszpasterskie 2022-05-22

VI Niedziela Wielkanocna, 22.05.2022

  1. W maju codziennie nabożeństwo Maryjne o godz. 18:30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. Klub Seniora zaprasza członków i sympatyków na spotkanie w poniedziałek na godz. 18:30. Zostaną przedstawione propozycje programowe na najbliższy okres.
  3. Polecamy wiernym tygodnik katolicki „Niedziel”, wiele ciekawy artykułów: pt. „Wierzyła w moc różańca” – beatyfikowanej wspaniałej apostołce różańca św. Paulinie Jaricot. Czy artykuł pt: „Czy grozi nam wielki głód”.
  4. Przy wyjściu z kościoła zbieramy podpisy pod projektem ratowania życia dziecka przed aborcją. Zachęcamy do składania podpisów.
  5. W przyszłą niedzielę na Dzień Dziecka parafia nasza organizuje Festyn Dobroczynny pod patronatem Akcji Katolickiej, Rycerstwa Niepokalanej, rodzin i młodzieży oazowej. Po każdej Mszy św. czynna kawiarenka z dobrym ciastem naszych parafianek. Zabawa fantowa, w której każdy los wygrywa. Program artystyczny rozpoczniemy od godz. 15:30. Konkursy i zabawy dla dzieci. Kto może niech kupi los u ministrantów przed kościołem. Z jedynie  10 zł. możesz wygrać: 1)- najnowszy model komputera w cenie 5000 zł. 2)- hulajnogę elektryczną, 3)- przelot samolotem nad miastem , i inne atrakcyjne nagrody. Losowanie głównych nagród o godz. 1830. Zabieramy zakupione losy. Festyn zakończy zabawa taneczna przed plebanią. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian. W czasie festynu można będzie zwiedzać wystawa. obrazów autorstwa artysty malarza Pani Zofii Fabjańskiej, która specjalizuje się w kompozycjach kwiatowych i pejzażach z możliwością zakupu obrazów. Uzyskany dochód z Festynu będzie przeznaczony na pomoc niezamożnym dzieciom i młodzieży z naszej parafii na wyjazd na kolonie i oazę w czasie wakacji. Biorąc udział w festynie wspomagamy bardzo szlachetny cel, wypoczynek dzieci i młodzieży. 
  6. Wszystkim wiernym, którzy wspierają naszą parafię ofiarą i modlitwą z głębi serca dziękujemy Bóg zapłać.

Msza święta o godz. 12:00 będzie transmitowana na Facebooku na profilu: Maksymilian TV • transmisje z Parafii św. Maksymiliana w Częstochowie