Ogłoszenia duszpasterskie 2022-05-15

V Niedziela Wielkanocna, 15.05.2022

  1. W maju zapraszamy na nabożeństwo do Matki Najświętszej codziennie po Mszy św. wieczornej.
  2. Na ławeczkach jest prasa katolicka . Polecamy tygodnik „Niedziela” a w nim bardzo ciekawy i ważny artykuł pt: Religia internetowa, „Rycerz Niepokalanej. 
  3. Nasz parafia nasza tradycyjnie organizuje Festyn Dobroczynny 29 maja na Dzień Dziecka. Serdecznie prosimy parafian o pomoc i składanie fantów do loterii.  Po chórem jest ustawiony kosz na fanty. Prosimy składać w koszu nowe: zabawki, pluszaki, gry, i inne drobne rzeczy na fanty do loterii. Lub pomoc przez drobne ofiary wpłacane na konto parafii z dopiskiem „Festyn”. Jeśli uzyskamy dochód z festynu, będzie przeznaczony na pomoc niezamożnym dzieciom i młodzieży z naszej parafii na wyjazd na oazę i kolonie w czasie wakacji. Kto może niech kupi los u ministrantów przed kościołem. Z jedynie  10 zł. możesz wygrać: 1)- najnowszy model komputera, którego koszt wynosi 5000 zł. 2) hulajnogę elektryczną 3)- dwa przeloty samolotem nad miastem , i inne atrakcyjne nagrody. Nie wygrana jest tu najważniejsza, ale biorąc udział w festynie wspomagamy bardzo szlachetny cel, wypoczynek dzieci i młodzieży.
  4. Ze względu na chorobę dwie osoby musiały zrezygnować z pielgrzymki do Fatimy 02 - 09 VI 2022 r. Gdyby ktoś chciał skorzystać z tej pielgrzymki to prosimy o kontakt z kapłanami.
  5. Dzisiaj III niedziela miesiąca wszystkie ofiary w kopertach i na tacę przeznaczamy na upiększanie świątyni i otoczenia kościoła. Drogim parafianom za składane ofiary na nasz piękny kościół i na jej upiększanie z głębi serca i jak najgoręcej dziękujemy. Bóg wielki zapłać.

Msza święta o godz. 12:00 będzie transmitowana na Facebooku na profilu: Maksymilian TV • transmisje z Parafii św. Maksymiliana w Częstochowie