Ogłoszenia duszpasterskie 2021-06-27

XIII Niedziela Zwykła, 27.06.2021 r. 

 1. Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży. Modlimy się o błogosławieństwo Boże w czasie odpoczynku letniego dla wszystkich dzieci i młodzieży.   
 2. We wtorek Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła.
 3. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 7:30 i od 17:00.
 4. W środę od godz. 18:00 będzie można skorzystać z bezpłatnych porad prawnika.
 5. W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. poranna będzie w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za wszelkie grzechy, zelżywości. Po Mszy św. modlitwy wynagradzające. A wieczorna Msza św. w intencji wspólnoty Żywego Różańca. 
 6. Polecamy prasę katolicką. W tygodniku „Niedziela: artykuł pt: „Wakacje po katolicku”.  Czy artykuł „Jakie wybrać studia? Może teologię?” 
 7. Drogim parafianom za składane ofiary na naszą piękną świątynię z głębi serca dziękujemy. Bóg wielki zapłać. 
   
  Życzenia Imieninowe dla Ks. Piotra
  Drogi Solenizancie - Ks. Piotrze. W Dniu Twojego Święta, ogarniamy Cię naszą modlitwą, miłością i życzliwością. „Jako kapłan jesteś skarbem Kościoła i Ludu Bożego”.   Życzymy Ci wiele łask Bożych i błogosławieństwa w życiu kapłańskim. Byś był spełniony i szczęśliwy, że Bóg Ciebie wybrał do tak zaszczytnej posługi. Niech praca i bycie w naszej Parafii będzie dla Ciebie radością i satysfakcją. Niech wierni z naszej parafii otaczają Cię życzliwością, szacunkiem i modlitwą. Pokój ducha i uśmiech serdeczny niech jak najczęściej pojawia się na Twojej twarzy. W Dniu Solennym pragniemy podziękować Ks. Piotrowi za piękną pracę duszpasterską włożone serce i zaangażowanie. Bóg zapłać i Szczęść Boże