Ogłoszenia duszpasterskie 2021-06-13

XI Niedziela Zwykła, 13.06.2021 r.  

  1. Przez cały czerwiec nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18:30 Serdecznie i gorąco zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy. 
  2. W rozegranym turnieju szachowym o nagrodę Ks. Proboszcza, I miejsce zajął Michał Biedroń, II miejsce jego brat Rafał Biedroń, a  III miejsce Piotr Nowicki. Gratulujemy zwycięzcom. Nagrody będą wręczone po Mszy św. o godz. 12:00.  
  3. W sobotę 19 czerwca na Jasnej Górze będzie Pielgrzymka  Ogólnopolska Akcji Katolickiej pod wezwaniem „Z Maryją w obronie wiary”. Początek pielgrzymki od godz. 10:00. W programie: Droga Krzyżowa, a o godz. 12:00 Eucharystia . Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków z naszej parafii do udziału w pielgrzymce.
  4. Polecamy wiernym prasę katolicką. „Niedziela”, „Rycerz i Rycerzyk Niepokalanej”.
  5. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła zbieramy podpisy pod projektem zmiany ustawy Stop LGBT. Przez złożony podpis chcemy ochronić polskie dzieci przed demoralizacją i deprawacją ideologią homoseksualną,  niszczącą nasze tradycje, naszą wiarę, zdrowy rozsądek i godność każdego człowieka. Zachęcamy do złożenia podpisu w tej bardzo ważnej sprawy.
  6. W przyszłą 3. niedzielę miesiąca. Wszystkie ofiary złożone na tacę i w kopertach przeznaczmy na pokrycie kosztów i montażu nowych szaf w zakrystii i malowania zakrystii.  Drogim parafianom za składane ofiary na naszą piękną świątynię z głębi serca dziękujemy. Bóg wielki zapłać.