Ogłoszenia duszpasterskie 2021-06-06

X Niedziela Zwykła, 06.06.2021 r.  

  1. Przez cały czerwiec nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18:30 Serdecznie i gorąco zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy. 
  2. W poniedziałek od godz. 16:00 rozpoczynamy turniej szachowy o puchar Ks. Proboszcza. Również w poniedziałek bardzo serdecznie zapraszamy Wspólnotę Akcji Katolickiej na Mszę św. wieczorną i na spotkanie na sali.  
  3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Na Mszach św. poświecenie wianków i ziół. Uroczysta Msza św. kończąca oktawę będzie o godz. 18:00 . Na zakończenie Mszy św. specjalne poświecenie i błogosławieństwo małych dzieci i matek w stanie błogosławionym. Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie rodziców ze swymi małymi pociechami. 
  4. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dokonamy ponowienia Aktu zawierzenia Polski Sercu Jezusowemu. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. 
  5. Polecamy wiernym prasę katolicką: Rycerza i Rycerzyka Niepokalanej, nasz tygodnik „Niedziela” dobry artykuł pt: „Z miłości do Serca Jezusa” czy artykuł „Ramiona polskiej ziemi” o pięknych przydrożnych kapliczkach.
  6. Drogim parafianom za składane ofiary na naszą piękną świątynię z głębi serca i jak najgoręcej dziękujemy. Bóg wielki zapłać.