Ogłoszenia duszpasterskie 2021-05-30

Niedziela Trójcy Przenajświętszej, 30.05.2021 r.  

  1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 9:30 , o godz. 11:00 i 12:00 dzieci z kl. III przystąpiły do I Komunii św. Z całego serca dziękujemy pani katechetce Annie Urbaniak, za wielki wkład pracy i trudu w tak dobre, dogłębne i piękne przygotowanie dzieci do tej podniosłej uroczystości. Gratulacje składamy dzieciom, rodzicom, rodzicom chrzestnym, katechetom, nauczycielom i wychowawcom.  Z dziećmi i rodzinami na spotykamy się w białym tygodniu i w Boże Ciało. Serdecznie zapraszamy.
  2. We wtorek rozpoczynamy czerwiec – miesiąc poświęcony Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Codziennie nabożeństwo po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy.
  3. W czwartek przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. będą o godz. 8:00, 9:30, 11:00, 12:00 z procesją i o godz. 5:00 i  18:00. Procesja Eucharystyczna wyjątkowo po sumie wokół kościoła. Godny udział w Procesji niech będzie wyrazem naszej wiary w Eucharystię, naszej wiary w Boga, niech to będzie wielki,  świąteczny  dzień. Prosimy wszystkich Parafian o udekorowanie domów obrazami religijnymi, flagami, kwiatami.  Do udziału w procesji zapraszamy całą asystę parafialną, dzieci komunijne w strojach galowych i  wszystkich, wszystkich wiernych.
  4. W piątek I miesiąca. Spowiedź św. o godz. 7:30 i od 17:00. W sobotę I miesiąca Msza św. poranna wynagradzająca za zniewagi Niepokalanego Serca Maryi, a wieczorna Msza św. w intencji wspólnoty Żywego Różańca.  4 i 5 czerwca zapraszamy Wspólnotę żywego Różańca z naszej parafii na Pielgrzymkę Żywego Różańca na Jasną Górę pod hasłem: „Z Maryją Matką nadziei”. 
  5. Polecamy wiernym tygodnik katolicki „Niedziel”, wiele ciekawy artykułów ubogacających nas duchowo np. „Szachy mają przyszłość”.
  6. Turniej szachowy o puchar Ks. Proboszcza zostanie rozegrany w przyszły poniedziałek tj. 7 czerwca od godz. 16:00.
  7. Potrzebna jest osoba do opieki przy starszej chorej pani za wynagrodzeniem. Nr telefonu dla zainteresowanych 608104978.
  8. Wszystkim wiernym, którzy wspierają naszą parafię ofiarą i modlitwą z głębi serca dziękujemy Bóg zapłać.