Ogłoszenia duszpasterskie 2021-05-16

VII Niedziela Wielkanocna, 16.05.2021 r.
Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego  

  1. Dzisiaj przeżywamy prawdę o naszym powołaniu do życia w niebie. Przez dobre i Boże życie mamy zasłużyć na nagrodę nieba.
  2. Żywy Różaniec zaprasza wszystkich parafian do wspólnej modlitwy różańcowej pod figurą Matki Bożej już od 22 maja w każdą sobotę po Mszy św. wieczornej. Intencja modlitw za rodziny i o nowe powołania do kapłaństwa. 
  3. 4 i 5 czerwca Planowana jest Pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę pod hasłem: „Z Maryją Matką nadziei”.  Zapraszamy parafian do wpisania się do Wspólnoty Żywego Różańca, szczególnie do Róży im Św. Urszuli oraz im Niepokalanego Poczęcia NMP.
  4. Dyrekcja Technikum Szkoły Katolickiej Św. Józefa w Częstochowie ogłasza nabór na nowy rok szkolny do klas o profilu: technik usług fryzjerskich, Technik programista, Technik grafik i informatyk. 
  5. Potrzebna jest osoba do opieki przy starszej chorej pani za wynagrodzeniem . Nr telefonu dla zainteresowanych. 502022383. 
  6. Parafia nasza organizuje parafialne mistrzostwa w szachach. O puchar Ks. Proboszcza. Zapraszamy chętnych szach mistrzów z naszej parafii do turnieju. Zapisy u Ks. Wikariuszy w zakrystii lub kancelarii. 
  7. Polecamy wiernym Tygodnik Kat. „Niedziela” Warto zapoznać się z artykułami o I Komunii św. pt: „Najpiękniejsze dobro przed nami”.
  8. Dzisiaj III niedziela miesiąca modlimy się za wszystkich dobrodziejów i ofiarodawców. Drogim parafianom za składane ofiary na naszą piękną świątynię na jej upiększanie z głębi serca i jak najgoręcej dziękujemy. Bóg wielki zapłać