Ogłoszenia duszpasterskie 2021-03-07

III Niedziela Wielkiego Postu, 07.03.2021 r.

 1. Minęła połowa Wielkiego Postu. Warto postawić sobie pytanie? Jak realizuję moje postanowienia wielkopostne. Czy otwarłem szerzej moje serce dla Boga i bliskich.
 2. W Wielkim Poście przyjdź na nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 18:30 i na Drogę Krzyżową w piątek dla dzieci o godz. 16:30 lub dla starszych o godz. 17:30.
 3. W poniedziałek Dzień Kobiet. Pamiętamy o modlitwie za wszystkie Panie, którym tak wiele piękna i dobra zawdzięczamy. Ładny kwiatek wręczony kobiecie to wyraz naszego uznania i honoru dla naszych Pań. Mężczyźni  i chłopcy – dżentelmeni, trzeba się postarać.
 4. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do odnowienia duchowego  przez  gorliwy udział w rekolekcjach. W niedzielę Msze św. według stałego porządku.
  - W poniedziałek Msza św. o godz. 8:00 (nie 7:30) w intencji chorych z udzieleniem sakramentu chorych. O godz. 18:00 Msza św. z nauką ogólną. Poniedziałek to również dzień spowiedzi św. Od godz. 7:30 i od godz. 16:00.
  - We wtorek Msza św. o godz. 8:00 za zmarłych z naszych rodzin i wieczorem z nauką ogólną.
 5. Do puszek przy krzyżu można składać ofiary na kwiaty do grobu Bożego.
 6. Polecamy prasę katolicką: „Niedzielę”, „W naszej Rodzinie”, „Rycerz i Rycerzyk Niepokalanej” i czasopismo dla dzieci „Tęcza”.
 7. Wszystkim rodzinom z naszej parafii, dobrodziejom i ofiarodawcom   za dobroć i życzliwość wobec parafii z głębi serca dziękujemy. Bóg zapłać.