Ogłoszenia duszpasterskie 2020-06-28

XIII Niedziela Zwykła, 28.06.2020 r.

  1. Wakacje to czas poznawania i przeżywania miłości do Boga i do ludzi. Odkryj tajemnicę Boga – w spotkaniu z drugim człowiekiem. Weź do ręki dobrą książkę, lub dobrą katolicka prasę. Może Pismo św., może tygodnik „Niedziela”. Niech Bóg cię ubogaca w czasie odpoczynku.

  2. W poniedziałek Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.

  3. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. godz. 7.30 i od 17.00 . A w sobotę I miesiąca Msza św. poranna wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za wszelkie grzechy i zelżywości. Po Mszy św. modlitwy wynagradzające. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Wieczorna Eucharystia będzie w intencji wspólnoty Żywego Różańca.

  4. W lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. w niedzielę o godz. 15.00. Natomiast będzie codziennie Msza św. rano o godz. 7:30 i o godz. 18:00.

  5. Decyzją Ks. Arcybiskupa Ks. Zygmunt został skierowany do pracy w par. Gidle. Bardzo serdecznie dziękujemy Ks. Zygmuntowi za dwa lata solidnej pracy duszpasterskiej. Do naszej parafii przychodzi Ks. Piotr Janiec z Myszkowa. Ks. Zygmuntowi i Ks. Piotrowi życzymy obfitego błogosławieństwa w posłudze kapłańskiej.

  6. Kocham Polskę – moją ojczyznę. Tu się urodziłem, tu mieszkam, tu czuję swą przynależność. Jestem za nią odpowiedzialny. Modlę się o jej dobrobyt, Błogosławieństwo Boże, mądre rządy, rozkwit rodziny, ochronę przed
    konfliktami. Chodzę na wybory, biorę udział w akcjach chroniących Boże wartości, poprzez osobiste działania wspieram rodaków w kraju i za granicą. Mieszkanie i życie w pięknej Polsce sprawia mi prawdziwą radość. Dzisiaj dla nas bardzo ważny dzień w Ojczyźnie Wybieramy Prezydenta Najjaśniejszej Rzeczpospolitej. Spełniamy nasz patriotyczny obowiązek i powinność.

  7. Wszystkim rodzinom, które składają ofiary na upiększanie naszej nowej świątyni dziękujemy. Ofiarodawców polecamy na modlitwie łaskawości Matce Bożej i opiece naszego Patrona św. Maksymiliana. Bóg zapłać.