Ogłoszenia duszpasterskie 2020-06-21

XII Niedziela Zwykła, 21.06.2020 r.

  1. Dzisiaj jest światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Pamiętamy w modlitwie o wszystkich Polakach, którzy przebywają za granicą ojczyzny i ogarniamy ich miłością.

  2. Przez cały czerwiec nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18:30 Serdecznie i gorąco zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy.

  3. We wtorek Dzień Ojca. Wszystkim ojcom dziękujemy za wszelkie dobro od nich otrzymane i modlimy się dla każdego ojca o Boże błogosławieństwo w ich życiu i opiekę św. Józefa patrona ojców.

  4. W środę Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela.

  5. Kocham Polskę – moją ojczyznę. Tu się urodziłem, tu mieszkam, tu czuję swą przynależność. Jestem za nią odpowiedzialny. Modlę się o jej dobrobyt, Błogosławieństwo Boże, mądre rządy, rozkwit rodziny, ochronę przed konfliktami. Chodzę na wybory, biorę udział w akcjach chroniących Boże wartości, poprzez osobiste działania wspieram rodaków w kraju i za granicą. Mieszkanie i życie w pięknej Polsce sprawia mi prawdziwą radość.

  6. Drogim parafianom za składane ofiary na naszą piękną świątynię z głębi serca i jak najgoręcej dziękujemy. Bóg wielki zapłać.