Ogłoszenia duszpasterskie 2020-06-14

XI Niedziela Zwykła, 14.06.2020 r.

  1. Przez cały czerwiec nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18:30. Serdecznie i gorąco zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy.

  2. Dlaczego przychodzimy do kościoła? Najczęściej dlatego, że jest takie przykazanie, obowiązek, tradycja. Przychodzimy prosić o łaski dla siebie, zdrowie, szczęście, wiele dobrych rzeczy. Nieraz po to, by uspokoić nerwy, znaleźć odpoczynek, trochę ciszy. Pamiętajmy, że w kościele czeka na nas Bóg – Miłość. Miłość, której gdzie indziej nie znajdę.

  3. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Na Mszach św. poświecenie wianków i ziół. Uroczysta Msza św. kończąca oktawę będzie o godz. 18:00. Na zakończenie Mszy św. specjalne poświecenie i błogosławieństwo małych dzieci i matek w stanie błogosławionym. Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie rodziców ze swymi małymi pociechami. 

  4. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. 

  5. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. 

  6. W minionym tygodniu zostały odczyszczone i odmalowane wszystkie drzwi do kościoła. Dzisiaj wszystkie ofiary na tacę i w kopertach przeznaczmy na naszą świątynię. Modlimy się za wszystkich parafian dobrodziejów i ofiarodawców. Wszystkim wierny z głębi serca dziękujemy. Bóg wielki zapłać.