Ogłoszenia duszpasterskie 2018-11-04

XXXI Niedziela Zwykła, 04.11.2018 r.

  1. Do piątku włącznie trwa oktawa Wszystkich Świętych. Codziennie różaniec z wypominkami za zmarłych o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy do modlitwy.

  2. W poniedziałek Msza św. wieczorna w intencji Akcji Katolickiej. Potem spotkanie z wykładem ks. prof. Mariana Szczerby. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków Akcji Katolickiej.

  3. W środę od godz. 17:30 można skorzystać z bezpłatnych porad prawnika.

  4. Zapraszamy do lektury „Niedzieli”. Proponujemy artykuły o wspaniałych siostrach zakonnych: „Jestem tu i modlę się za ciebie”, czy „Echo z misji polskich karmelitanek”. 

  5. Parafia św. Wojciecha organizuje pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 9 – 16 XI. Jest jedno wolne miejsce. Zapraszamy

  6. Największa RZECZ- POLSKA. Za jej niepodległość płaciliśmy ogromna cenę krwi  i  ofiar. W przyszłą niedzielę Święto Niepodległości.  Na Mszach św.  modlimy się za naszą umiłowaną Ojczyznę, za wszystkich Polaków w kraju i na emigracji o pomyślność  i błogosławieństwo Boże. O godz. 18:30 zapraszamy wiernych na  okolicznościową, akademię poświęconą Świętu Niepodległości. Zachęcamy wiernych do wywieszenia flagi narodowej.

  7. Informujemy, że nasi przedstawiciele parafii z  dokumentem upoważniającym z parafi od poniedziałku 12 listopada będą roznosić poświęcony opłatek na stół wigilijny. Gdyby ktoś inny roznosił wcześniej, a powoływał się na parafię - to oszuści. Ofiary składane przy przyjmowaniu opłatków będą w całości przekazane na nasz kościół. Wszystkich parafian ofiarodawców polecamy w modlitwie dobremu Bogu.