Ogłoszenia duszpasterskie 2018-10-07

XXVII Niedziela Zwykła, 07.10.2018 r.

  1. W październiku różaniec św. codziennie o godz. 17:3o, a w niedzielę o godz. 18:3o. Dzieci odmawiają różaniec  w każdy wtorek i czwartek, a  młodzież w każdy piątek. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich wiernych do modlitwy różańcowej.

  2. Polecamy wiernym prasę katolicką. Tygodnik „Niedziela”. Polecamy także najnowszego „Rycerza Niepokalanej”.

  3. Dzieci uzdolnione muzycznie mogą skorzystać z nauki gry na skrzypcach, gitarze i instrumentach klawiszowych w naszym Katolickim Ognisku Wychowawczym. Osoby dorosłe zapraszamy do nauki języka angielskiego na różnych poziomach - na naukę języka nigdy nie jest za późno.

  4. W przyszłą niedzielę we wszystkich świątyniach Polski po raz osiemnasty obchodzić będziemy „Dzień Papieski”.  Bogu dziękujemy za wielki dar Ojca św.  największego z rodu Polaków. W „Dniu Papieskim”, upamiętniającym życie, dzieło i myśli Świętego Jana Pawła II, starajmy się w życiu osobistym, rodzinnym i społecznym tak jak Ojciec św., być orędownikami godności ludzkiej i bronić największego dobra jakim jest rodzina, życie człowieka.  Dla polskiej młodzieży zdolnej, ale z ubogich rodzin zbierać będziemy  datki przed kościołem na fundusz stypendialny. Za okazana pomoc i dar z serca bardzo dziękujemy. 

  5. Drogim rodzinom za składane ofiary na nasz kościół mówimy Bóg zapłać i polecamy wszystkich darczyńców łaskawości Boga.