Ogłoszenia duszpasterskie 2018-09-30

XXVI Niedziela Zwykła, 30.09.2018 r.

  1. W październiku różaniec św. codziennie o godz. 17:3o, a w niedzielę o godz. 18:3o. Dzieci odmawiają różaniec  w każdy wtorek i czwartek, a  młodzież w każdy piątek. Zapraszamy i zachęcamy wszystkich wiernych do modlitwy różańcowej

  2. W poniedziałek Msza św. wieczorna w intencji Akcji Katolickiej. Potem spotkanie Akcji Katolickiej i wykład ks. Tomasza Muchy pt: „100 lat Niepodległości”. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków.

  3. W 1. piątek miesiąca spowiedź św. o godz. 7:30 i od 16:00.

  4. W 1. sobotę miesiąca, Msza św. poranna w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi i zelżywości. A wieczorna eucharystia w intencji  wspólnoty Żywego Różańca.                                                                      

  5. W dniu 11 X (czwartek) w przychodni lekarskiej przy ul Pużaka 5 odbędą się badania, USG Doppler przepływów szyjnych i kończyn dolnych, USG tarczycy, nerek, stawów i płuc oraz echo serca. Cena badania 55zł. Więcej informacji w przychodni.

  6. Dzisiaj gościmy ks. Krzysztofa – misjonarza z Białorusi, który dzieli się z nami Słowem Bożym i doświadczeniem pracy misyjnej. Po Mszach św. ks. Krzysztof będzie zbierał datki na potrzeby Jego Parafii. Prosimy o dar z serca. W przyszła niedzielę przypada XVII Dzień Papieski – Dzielimy się Miłością. Modlitwę zanosimy do świętego Jana Pawła II - największego z rodu Polaków, prosząc Boga o szczególną opiekę na Kościołem w Polsce, na świecie i wszystkimi rodzinami. W całej Polsce i w naszym mieście będzie zbiórka na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” jako wsparcie dla młodzieży uzdolnionej, a z biednych rodzin.  minionym tygodniu potężne trzęsienie ziemi w Meksyku zabiło setki ludzi, ogromne zniszczenia i wielkie tragedie ludzi. Na pomoc poszkodowanym w Meksyku dzisiaj w całej Polsce zbieramy datki do puszek. Prosimy kto może o dar z serca.

  7. Za składane ofiary na upiększenie naszej świątyni, otoczenia wyrażamy wszystkim ofiarodawcom wielkie podziękowanie. Bóg zapłać.