Ogłoszenia duszpasterskie 2018-09-23

XXV Niedziela Zwykła, 23.09.2018 r.

  1. W poniedziałek na godz. 17:00 zapraszamy rodziców dzieci komunijnych za spotkanie organizacyjne.

  2. Jutro zapraszamy członków i sympatyków Klubu Seniora „Maksymilian” na spotkanie o godz. 19:00.

  3. Młodzież przygotowującą się do bierzmowania zapraszamy na wieczorną Mszę św. a potem na spotkanie formacyjne: we wtorek kl. III Gimnazjum i kl. I ponadgimnazjalne, a środę kl. VIII. Prosimy rodziców o przypomnienie i zachętę wobec młodzieży.

  4. W piątek będziemy się modlić za naszego ks. arcybp. Wacława Depo o błogosławieństwo Boże w życiu i posłudze z racji imienin.  

  5. Szkoła Podstawowa da pracę na cały etat dla sprzątaczki. Zainteresowane osoby zgłaszają się do sekretariatu szkoły.

  6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. Krzysztofa Miękinę – misjonarza z Białorusi, który podzieli się z nami Słowem Bożym. My pomożemy Mu modlitwą i ofiarą.

  7. Polecamy wiernym tygodnik Niedziela”. Ciekawy artykuł pt: „Do nieba z Ojcem Pio”.

  8. Za składane ofiary na upiększenie naszej świątyni, otoczenia wyrażamy wszystkim ofiarodawcom wielkie podziękowanie. Bóg zapłać.

     

Życzenia Imieninowe dla Ks. Damiana i Ks. Tomasza.

Drodzy Solenizanci ks. Tomaszu i ks. Damianie. W Dniu Waszego Święta, ogarniamy Was naszą modlitwą, miłością i życzliwością. „Jako kapłani jesteście skarbem Kościoła i Ludu Bożego”. Życzymy Wam wiele łask Bożych i błogosławieństwa w życiu kapłańskim. Byście byli spełnieni i szczęśliwi, że Bóg Was wybrał do tak zaszczytnej posługi. Niech praca i bycie w naszej Parafii będzie dla Was radością i satysfakcją. Niech wierni z naszej parafii otaczają Was życzliwością, szacunkiem i modlitwą. Dodatkowo Ks. Tomaszowi życzymy finalizacji pracy doktorskiej, a Ks. Damianowi aby miłość jaką otaczają cię parafianie jeszcze się powiększała. Pokój ducha i uśmiech serdeczny niech jak najczęściej pojawia się na Waszej twarzy. W Dniu Solennym pragniemy Wam podziękować za piękną pracę duszpasterską włożone serce i zaangażowanie. Bóg zapłać i Szczęść Boże.
Polecamy Solenizantów Waszej modlitwie, Drodzy Parafianie!