Ogłoszenia duszpasterskie 2018-09-16

XXIV Niedziela Zwykła, 16.09.2018 r.

  1. Rok bieżący jest pod patronatem Św. Stanisława Kostki – Patrona dzieci i młodzieży polskiej. Dzisiaj rozpoczynamy triduum (trzy dni modlitwy) do Św. Stanisława Kostki za polską młodzież i dzieci. W poniedziałek będą konkursy sportowe i plastyczne z nagrodami. A we wtorek zapraszamy dzieci i młodzież na Mszy św. o godz. 18:00 na zakończenie i rozdanie nagród. 

  2. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z kl. VII zapraszamy na Mszę świętą na  godz. 18:00 w piątek, a potem na spotkanie. Prosimy rodziców o dobrą zachętę do udziału młodzieży w modlitwie i spotkaniu formacyjnym.  

  3. W przyszłą niedzielę będziemy się modlić w intencji Solenizantów: ks. Damiana i ks. Tomasza.

  4. W najnowszej „Niedzieli” polecamy wiele dobrych artykułów. Choćby o Św. Stanisławie Kostce pt: „Święty, który się nie starzeje”.

  5. Dzisiaj III niedziela miesiąca modlimy się za wszystkich ofiarodawców przeznaczamy na upiększanie naszej świątyni i dobrodziejów. Wszystkie ofiary składane w kopertach i na tacę przeznaczamy na upiększanie świątyni i otoczenia. Wszystkim rodzinom za okazanie pomocy na prace  podnoszące walor estetyczny kościoła i otoczenia z głębi serca dziękujemy. Bóg zapłać.