Ogłoszenia duszpasterskie 2018-08-26

XXI Niedziela Zwykła, 26.08.2018 r.

  1. Dzisiaj Uroczystość Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej. Doroczny odpust na Jasnej Górze, suma pontyfikalna o godz. 11:00, a o godz. 19:00 Msza św. w intencji Częstochowy. OO. Paulini serdecznie zapraszają. U nas w parafii Msze św. jak w niedzielę.

  2. W sobotę przypada 79. rocznica wybuchu Drugiej Wojny Światowej i napadu Niemców na Polskę. Pamiętamy w modlitwie za wszystkich poległych i pomordowanych w obronie ojczyzny. 

  3. W sobotę I – Msza św. o godz. 7:30 w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za zniewagi i grzechy ludzi, a potem Różaniec wynagradzający. O godz. 18:00 Msza św. w intencji  Żywego Różańca. Po Mszy św. wieczornej spotkanie dla wspólnoty Żywego Różańca na sali katechetyczne.

  4. Kończą się wakacje dla dzieci i młodzieży. W przyszły poniedziałek o godz. 7:00 będzie  Msza św. o obfite błogosławieństwo w nowym  roku szkolnym dla Szkoły Podstawowej i dla Gimnazjum. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców do wspólnej modlitwy.

  5. Serdecznie dziękujemy pielgrzymom – Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę za tak liczne uczestnictwo, dar modlitwy w naszych intencjach i całej parafii. 

  6. Rycerstwo Niepokalanej organizuje pielgrzymkę do Niepokalanowa na poświęcenie jedynej w Polsce Kaplicy Wieczystej Adoracji Najśw. Sakramentu będącej również Kaplicą Pokoju. Wyjazd 1 września (sobota) o godz. 5:30.  Warto skorzystać z tej pielgrzymki. Zachęcamy i zapraszamy.

  7. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim  wiernym, ofiarodawcom, dobrodziejom. Wszystkim rodzinom za składane ofiary w kopertach i na tacę, na pokrycie  prac upiększających naszą świątynię z głębi serca dziękujemy. Bóg zapłać.