Ogłoszenia duszpasterskie 2018-07-29

XVII Niedziela Zwykła, 29.07.2018 r.

  1. W środę rozpoczynamy sierpień – miesiąc ważnych wydarzeń w historii naszego narodu: wspominamy Powstanie Warszawskie, Cud nad Wisłą, wielki zryw narodu do wolności i powstanie „Solidarności”. Miesiąc wielkich pielgrzymek na Jasną Górę do naszego miasta. Sierpień to również miesiąc trzeźwości i abstynencji od alkoholu.

  2. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. o godz. 7:30 i od 16:00. A w sobotę Msza św. poranna wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi za wszelkie niegodziwości, a wieczorna będzie w intencji Żywego Różańca. 

  3. Katolicki tygodnik „Niedziela” to gazeta, która niesie wartości religijne, patriotyczne i społeczne bez kłamstwa i manipulacji. Zachęcamy wiernych do lektury „Niedzieli”. Polecamy artykuły „Warszawskie dzieci pójdziemy w bój” o 63 dniach chwały Powstania Warszawskiego, czy artykuł 100 dni trzeźwości ma 100-lecie niepodległości Polski.

  4. W minionym tygodniu pomalowane zostały kolejne ściany kościoła. Prace będziemy kontynuować. Wszystkim wiernym, gościom, wspierającym dzieło upiększania i odświeżanie naszej świątyni składamy gorące podziękowania za ofiary, modlitwy i dar serca. Bóg zapłać.