Ogłoszenia duszpasterskie 2018-07-08

XIV Niedziela Zwykła, 08.07.2018 r.

  1. Miłość do Boga to sprawa „całego serca i całej duszy”. Wszystkich wypoczywających na wakacjach zachęcamy, aby pamiętali, że czas relaksu i wypoczynku to wspaniała okazja do dawania świadectwa Chrystusowi i Jego Ewangelii. Otwórz swe serce dla Boga, otwórz swe serce dla bliźniego. 

  2. Rycerstwo Niepokalanej organizuje wyjazd autokarowy w dniach 28 i 29 lipca do Niepokalanowa na Ogólnopolski Zjazd Rycerstwa. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej pielgrzymki. Koszt 150 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

  3. Polecamy wiernym dobrą prasę katolicką: tygodnik „Niedziela”, piękny artykuł wspomnieniowy o Barbarze Wachowicz pt: „Piewczyni Polskiego Losu”, lub  „Rycerz i Rycerzyk Niepokalanej” .

  4. W  tygodniu zostały wymienione wszystkie okna we wszystkich wnękach. I została wymalowana ściana przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego. W przyszłą niedzielę III miesiąca wszystkie ofiary w kopertach i na tacę przeznaczymy na pokrycie kosztów wykonywanych prac. Wszystkim rodzinom, które wspierają upiększanie naszego kościoła z głębi serca dziękujemy. Bóg zapłać.