Ogłoszenia duszpasterskie 2018-07-01

XIII Niedziela Zwykła, 01.07.2018 r.

  1. Wakacje to czas poznawania  i przeżywania miłości do Boga i do ludzi . Odkryj tajemnicę Boga – w spotkaniu z drugim człowiekiem. Weź do ręki dobrą książkę, lub dobrą katolicka prasę. Może Pismo św., może tygodnik „Niedziela”. Niech Bóg cię ubogaca w czasie odpoczynku.

  2. W 1. piątek miesiąca spowiedź św. o godz. 7:30 i od 16:00.  

  3. W lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. w niedzielę o godz. 15:00. Natomiast będzie codziennie Msza św. rano o godz. 7:30  i o godz. 18:00. 

  4. Rycerstwo Niepokalanej organizuje wyjazd autokarowy w dniach 29 i 30 lipca do Niepokalanowa na Ogólnopolski Zjazd Rycerstwa. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej pielgrzymki. Koszt 150 zł. Zapisy w zakrystii i kancelarii.

  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15:45 na błoniach jasnogórskich rozpocznie się modlitwa o opanowanie zagubionych  z naszego miasta.

  6. Witamy serdecznie ks. Zygmunta Filipczyka w naszej wspólnocie parafialnej. Życzymy Mu obfitego błogosławieństwa Bożego w całym życiu kapłańskim, a szczególnie na czas posługi duszpasterskiej w naszej parafii. Szczęść Boże.

  7. Wszystkim rodzinom, które składają ofiary na upiększanie naszej nowej świątyni, dziękujemy. Ofiarodawców polecamy na modlitwie łaskawości Matce Bożej i opiece naszego Patrona. Bóg zapłać