Ogłoszenia duszpasterskie 2018-06-24

XII Niedziela Zwykła, 24.06.2018 r.

  1. Rozpoczęły się wakacje dla dzieci i młodzieży. Modlimy się o błogosławieństwo Boże w czasie odpoczynku letniego dla wszystkich dzieci i młodzieży.   

  2. W poniedziałek zapraszamy wszystkich członków Klubu Seniora w naszej parafii w pierwszą rocznicę powstania Klubu na Mszę św. o godz. 18:00 w intencji dziękczynnej z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla seniorów i ich rodzin.

  3. W środę od godz. 18:00 będzie można skorzystać z bezpłatnych porad prawnika.

  4. W piątek Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła.

  5. Polecamy prasę katolicką. W tygodniku „Niedziela: z cyklu pasja życia artykuł pt: „Świat jest piękny” – wywiad z podróżnikiem Aleksandrem Dobą. Czy artykuł o 100-letnim kapłanie z naszej diecezji ks. Marianie Wojtasiku pt; „Daje ludziom Boga”

  6. Decyzją Ks. Arcyb. Wacława Depo, Ks. Andrzej został skierowany do pracy w parafii we Wręczycy Wielkiej. Ks. Andrzeja zastąpi Ks. Zygmunt Filipczyk. Ks. Andrzejowi serdecznie dziękujemy za dobrą trzyletnią pracę duszpasterską w naszej parafii i życzymy błogosławieństwa Bożego na nowej parafii. Bóg zapłać i szczęść Boże.

  7. Dzisiaj przed kościołem zbieramy datki na pomoc ubogim dzieciom i młodzieży, z naszej parafii, aby mogli skorzystać ze skromnego wypoczynku w czasie wakacji. Prosimy wiernych o dar z serca.

  8. Drogim parafianom za składane ofiary na naszą piękną świątynię z głębi serca dziękujemy. Bóg wielki zapłać

    .