Ogłoszenia duszpasterskie 2018-06-03

IX Niedziela Zwykła, 03.06.2018 r.

  1. Przez cały czerwiec nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 18:30.Serdecznie i gorąco zapraszamy wiernych do wspólnej modlitwy.

  2. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Na Mszach św. poświecenie wianków i ziół. Uroczysta Msza św. kończąca oktawę będzie o godz. 18:00 przed plebanią. Na zakończenie Mszy św. specjalne poświecenie i błogosławieństwo małych dzieci i matek w stanie błogosławionym. Zapraszamy wszystkich wiernych, a szczególnie rodziców ze swymi małymi pociechami.

  3. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.

  4. W sobotę Święto Niepokalanego Serca NMP. Przed Mszą św. wieczorną będziemy modlić się na różańcu. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

  5. Nasza parafianka Jolanta Maryon jest poważnie chora. Będzie w parafii rozprowadzać książki religijne, a dochód ze sprzedaży przeznacza na kosztowne leczenie. Zachęcamy do wsparcia pani Jolanty.

  6. Planujemy pielgrzymkę autokarową do Turcji , Grecji i Włoch w dniach 26.09. – 09.10.2018 r.  Bardzo bogaty program w niskiej cenie. Przejazd przez Serbię, Bułgarię do Stambułu w Turcji. Zwiedzanie Stambułu i Efezu z domkiem Matki Bożej i Troi. Dalej przejazd do Grecji do Aten. Nawiedzenie miast, w których przebywał św. Paweł Apostoł. Potem przejazd promem do Włoch i nawiedzenie sanktuarium w Loretto. Zainteresowanych programem zapraszamy do zakrystii lub do gabloty. Nasza grupa parafialna jedzie pod opieką ks. proboszcza. Zapisy w zakrystii lub kancelarii.

  7. Drogim parafianom za składane ofiary na naszą piękną świątynię z głębi serca i jak najgoręcej dziękujemy. Bóg wielki zapłać.