Ogłoszenia duszpasterskie 2018-05-20

Niedziela Zesłania Ducha Świętego, 20.05.2018 r.

  1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego na Kościół, kończy się czas wielkanocnej spowiedzi św. i komunii św. Na Mszy św. o godz. 9:30 dzieci będą przeżywały rocznicę I Komunii św.

  2. Jutro w poniedziałek Drugi Dzień Zielonych Świąt. Msze św. w naszej parafii  o godz. 7:30 i 18:00. W tym dniu o godz. 16:30 w kościele spotkanie poświęcone pamięci marszałka Józefa Piłsudskiego. Serdecznie zapraszamy. 

  3. Dzisiaj racji zbliżającego się dnia matki dzieci z Katolickiego Ogniska Zapraszają mamy na koncercik na godz. 17:00 na auli.

  4. W przyszłą niedzielę, z okazji Dnia Dziecka, odbędzie się Festyn Parafialny. Pragniemy dzieciom i rodzicom ubogacić niedzielne popołudnie  pięknym, ciekawym i kulturalnym relaksem ubogacającym naszą duszę i ciało. Po każdej Mszy św. czynna zabawa fantowa. W kawiarence ciasta domowego wypieku naszych parafianek, kawa, herbata, lody. O godz.15:30 czas na konkursy i zabawy dla dzieci. Wspólna śpiew karaoke dla dzieci i starszych. Dla dzieci zabawy na dmuchańcu.   O godz. 16:00 mecz speedrowerowy między ministrantami z czterech sąsiednich parafii. Gościem specjalnym będzie Jacek Miernikiewicz, który wystąpi o godz. 17:00 z koncertem najpiękniejszych przebojów świata z dedykacja dla całej parafii. Kupując u ministrantów przed kościołem los  tylko za 5 zł. możesz wygrać: 1)- piękną motorynkę - skuterek, 2)- wózek dziecięcy wielofunkcyjny – prorodzinna nagroda, 3)- przeloty samolotem nad miastem. Kto może niech kupi los. O godz. 18:30 losowanie głównych nagród – zabieramy nabyte losy. O godz. 20:00 zabawa taneczna. Będzie też konkurs przeciągania liny dla mężczyzn. Prosimy kompletować po pięciu mężczyzn z bloku i zgłosić swoją drużynę u wodzireja. Biorąc udział w festynie wspomagamy bardzo szlachetny cel, wypoczynek dzieci i młodzieży.

  5. Dzisiaj III miesiąca. Tradycyjnie  wszystkie ofiary w kopertach i na tacę przeznaczamy na dalsze podnoszenie waloru artystycznego i otoczenia świątyni. Wszystkim parafianom za składane ofiary na upiększenie naszego kościoła z głębi serca dziękujemy. Bóg zapłać.