Ogłoszenia duszpasterskie 2018-04-29

V Niedziela Wielkanocna, 29.04.2018 r.

  1. Od 1 – 7 maja w Częstochowie rozpoczyna się  28 Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sakralnej „Gaude Mater”. Zachęcamy do udziału w tym wielkim  święcie muzyki. Szczegóły programu na afiszach i na stronie internetowej. 

  2. We wtorek rozpoczynamy miesiąc maj poświęcony czci Maryi. Codziennie nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 18:30. Dzieci młodsze z kl. od "0" do kl. VI zapraszamy w każdy wtorek i czwartek. Młodzież i uczniów z Gimnazjum  w każdy piątek. Bardzo serdecznie zapraszamy wiernych do udziału w tym pięknym i radosnym nabożeństwie maryjnym.

  3. W czwartek 3 maja -  Uroczystość NMP Królowej Polski.  Uroczysta suma na Jasnej Górze o godz. 11:00. OO Paulini zapraszają. Msze św. w parafii jak w każdą niedzielę.

  4. W pierwszy piątek miesiąca spowiedź św. od godz. 7:30 i od godz. 16:00.

  5. W pierwszą sobotę miesiąca Msza św. wieczorna poranna będzie w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za wszelkie obelgi, zelżywości i lekceważenie Boga i Maryi, a wieczorna Msza św. będzie  w intencji wspólnoty Żywego Różańca.

  6. Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Matki Bożej przy ul. Okólnej 113 rozpoczyna nabór do klas pierwszych. Szkoła jest bezpłatna i kształci w wielu profilach. Szczegółowe informacje na stronie internetowej szkoły, w sekretariacie i na ulotkach wyłożonych na stolikach.

  7. Rocznica Komunii św. będzie 20 maja o godz. 9:30. Pierwsza próba przed rocznicą 7 maja (poniedziałek) o godz. 15:30.

  8. Polecamy tygodnik „Niedziela” z ciekawymi artykułami.

  9. Wszystkie rodziny z naszej parafii ofiarodawców i dobrodziejów polecamy Bogu na modlitwie i mówimy Bóg zapłać.