Ogłoszenia duszpasterskie 2018-04-15

III Niedziela Wielkanocna, 15.04.2018 r.

  1. Dzisiaj w Kościele rozpoczyna się Tydzień Biblijny, który ma nas zachęcić do czytania Pisma Świętego w domach i we wspólnotach.

  2. We wtorek od godz. 14:00 w Przychodni Lekarskiej „Medicom Bis” przy ul. Pużaka 5 odbędą się badania USG DOPPLER przepływów szyjnych, kończyn dolnych USG tarczycy, nerek, płuc oraz echo serca. Cena badania 55zł. Informacje szczegółowe na plakacie. 

  3. Dzisiaj przed kościołem młodzież prowadzi zbiórkę na hospicjum dla osób terminalnie chorych w Częstochowie. Prosimy o wsparcie tej ważnej pomocy chorym. 

  4. Parafia nasza organizuje kolonie letnie nad morzem Bałtyckim w Pogorzelicy, w ośrodku „Kalina” od 24 czerwca do 7 lipca . Miejscowość jest położona nad samym morzem w otoczeniu lasów świerkowych. Blisko do morza, gdzie są szerokie i piaszczyste plaże. Wykwalifikowana kadra wychowawców, pełne wyżywienie, wiele atrakcji i wycieczek. Dojazd autokarem. Koszt 1350 zł. Zapisy kancelarii i w Ognisku Katolickim. Kto pierwszy się zapisze, ma większe szanse na udział w koloniach. Więcej informacji na stronie: http://www.swmaksymilian.pl/aktualnosci/kolonie-letnie-nad-morzem-2406-07072018

  5. Polecamy wiernym prasę katolicką: tygodnik „Niedziela”  artykuł pt: „Raz na zawsze” o prawdziwej miłości małżeńskiej. Polecamy „Rycerza i Rycerzyka Niepokalanej”.

  6. Dzisiaj III niedziela miesiąca, wszystkie ofiary w kopertach i na tacę przeznaczamy na  upiększanie naszej świątyni i otoczenia. Wszystkie rodziny z naszej parafii ofiarodawców i dobrodziejów polecamy Bogu na modlitwie i mówimy Bóg zapłać.

  7. Wszystkie rodziny z naszej parafii, ofiarodawców i dobrodziejów polecamy Bogu na modlitwie i mówimy: Bóg zapłać!.