Ogłoszenia duszpasterskie 2018-02-25

II Niedziela Wielkiego Postu, 25.02.2018 r.

  1. W Wielkim Poście, Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 18:30. Droga Krzyżowa w każdy piątek dla dzieci o godz. 16:30, a dla starszych o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy wiernych do licznego udziału w wielkopostnych nabożeństwach.

  2. W 1. piątek miesiąca spowiedź św. rano i od godz. 16:00, a w sobotę I miesiąca Msza św. poranna będzie w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi za wszelkie zniewagi i zelżywości. Wieczorna Msza św. w intencji Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych. 

  3. Polecamy wiernym prasę katolicka a szczególnie „Niedzielę”. Interesujące, bardzo ciekawe artykuły poświęcone misjonarzom i misjonarkom.

  4. Obecnie na krańcach świata na misjach posługuje 2015 misjonarzy i misjonarek z Polski. II Niedziela Wielkiego Postu jest Dniem Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami z Polski.  Dla misjonarzy  w przyszłą niedzielę przed kościołem będą zbierane datki do puszek. Prosimy o dar z serca.

  5. Wspólnymi siłami dbamy o piękno kościoła i otoczenia. Wszystkim rodzinom, które wspierają te dzieła i są życzliwe z głębi serca wyrażamy podziękowanie. Bóg zapłać.