Ogłoszenia duszpasterskie 2018-01-14

II Niedziela zwykła, 14.01.2018 r.

  1. Dzisiaj jest Dzień Migranta i Uchodźcy. Modlitwa ogarniamy wszystkich rodaków żyjących na emigracji.  

  2. W czwartek rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Modlimy się aby wszyscy chrześcijanie na świecie stanowili jedno.

  3. Wszystkie Babcie i Dziadków z racji ich święta polecamy w modlitwie dobremu Bogu upraszając obfite łaski i zdrowie. W przyszłą niedzielę na godz. 17:00  zapraszamy na koncert w wykonaniu dzieci z Katolickiego Ogniska Wychowawczego - dedykowany wszystkim babciom i dziadkom.

  4. Dzisiaj gościmy Młodzieżową Orkiestrę Dętą  z Czarnożył. Orkiestra ubogaci przeżycia Eucharystii. Po Mszy św. o godz. 12 zaprezentuje koncert muzyczny, na który serdecznie zapraszamy parafian. Przy wyjściu z kościoła będzie można wesprzeć młodzież datkiem na rozwój ich talentów. 

  5. W zimowej porze na każdą niedzielę ogrzewamy kościół. Prosimy wiernych o dobre zamykanie drzwi tak drewnianych jak i szklanych. W przyszłą niedzielę III miesiąca wszystkie ofiary w kopertach i na tacę przeznaczamy na ogrzewanie kościoła. Dziękujemy wszystkim rodzinom za godne i życzliwe przyjęcie kapana z wizytą duszpasterską. . Bóg zapłać. Rodziny, które były przeszkodzono w czasie kolędy mogą zgłosić na tzw. poprawki.

  6. Z głębi serca dziękujemy wszystkim rodzinom za życzliwe i serdeczne przyjęcie kapłanów z wizytą duszpasterską i za składane ofiary na upiększenie świątyni. Bóg zapłać!

  7. Pełny harmonogram wizyty duszpasterskiej dostępny jest pod tym linkiem: http://www.swmaksymilian.pl/aktualnosci/wizyta-duszpasterska-20172018