Ogłoszenia duszpasterskie 2018-01-07

Niedziela Chrztu Pańskiego, 07.01.2018 r.

  1. Dzisiaj niedziela jest dniem wdzięczności Bogu i rodzicom za dar chrztu św. Pierwszego i najważniejszego sakramentu św., który uczynił nas dziećmi Bożymi.

  2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 15:00 dzieci przedstawią jasełka dla wszystkich, a  o godz. 16:3o na sali katechetycznej będzie opłatek dla wspólnoty Żywego Różańca i Akcji Katolickiej, Rycerstwa Niepokalanej i Asysty Parafialnej. Z radością oczekujemy na wspólne kolędowanie.

  3. W poniedziałek na godz. 19:00 zapraszamy na spotkanie wszystkich członków i sympatyków Klubu Seniora przy naszej parafii.

  4. Polecamy wiernym nasz katolicki tygodnik „Niedziela”. Bardzo interesujące artykuły: pt: Rok Św. Stanisława Kostki, czy pt: Bóg poszukuje rodziny. W zakrystii można nabyć modlitewnik- „Święci na najtrudniejsze sprawy”.

  5. W przyszłą niedzielę będziemy gościć młodzieżową orkiestrę dętą, która ubogaci przeżycie Eucharystii, a po sumie zaprezentuje króciutki koncert. Również w przyszłą niedzielę od godz. 17:00 artysta malarz Aleksander Markowski zaprasza na śpiew kolęd tradycyjnych i zapomnianych oraz przełamanie się opłatkiem i złożenie życzeń.

  6. Z głębi serca dziękujemy wszystkim rodzinom za życzliwe i serdeczne przyjęcie kapłanów z wizytą duszpasterską i za składane ofiary na upiększenie świątyni. Bóg zapłać!

  7. Pełny harmonogram wizyty duszpasterskiej dostępny jest pod tym linkiem: http://www.swmaksymilian.pl/aktualnosci/wizyta-duszpasterska-20172018