Ogłoszenia duszpasterskie 2017-11-05

XXXI Niedziela Zwykła, 05.11.2017 r.

  1. Do czwartku włącznie trwa oktawa Wszystkich Świętych. Codziennie różaniec z wypominkami za zmarłych o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy do modlitwy.
  2. Klub Seniora organizuje 7 listopada wycieczkę do Muzeum Monet i Medali wybitych na pamiątkę pontyfikatu Św. Jana Pawła II – naszego wspaniałego rodaka. Jest to największy na świecie taki zbiór. Warto zobaczyć to wyjątkowe Muzeum w Częstochowie. Zbiórka przed kościołem i wyjazd autokarem o godz. 11:00. Jest jeszcze kilka miejsc. Zapisy w zakrystii.
  3. Zapraszamy do lektury „Niedzieli”. Proponujemy artykuły: „Amnestia z wysokiego nieba”, czy „Miejsca, które zmuszają do zamyślenia.
  4. Największa RZECZ- POLSKA. Za jej niepodległość płaciliśmy ogromna cenę krwi i ofiar. W sobotę w Święto Niepodległości na Mszach św. o godz. 7:30 i 18:00 modlimy się w intencji Ojczyzny. Po Mszy św. wieczornej zapraszamy na wieczornicę okolicznościową, poświęconą Świętu Niepodległości Zachęcamy wiernych do wywieszenia flagi narodowej.
  5. Informujemy, że nasi przedstawiciele parafii z  dokumentem upoważniającym z parafii od poniedziałku 13 listopada będą roznosić poświęcony opłatek na stół wigilijny. Gdyby ktoś inny roznosił wcześniej, a powoływał się na parafię - to oszuści.  Ofiary składane przy przyjmowaniu opłatków będą w całości przekazane na nasz kościół. Wszystkich parafian ofiarodawców polecamy w modlitwie dobremu Bogu.