Życzenia świąteczne 2021

Lux  fulgebit hodie super nos, guia natus est nobis Dominus.
Dziś zabłysło nad nami światło, gdyż narodził się nam Pan

Przeżywamy świętą noc Bożego Narodzenia, gdy Niebo się otwarło i zstąpił na ziemię Jezus Chrystus- Syn Boży. Bóg jest tutaj.

Każde święta Bożego Narodzenia powinny być dla nas nowym, wyjątkowym spotkaniem z Bogiem, powinniśmy pozwolić, by Jego światło i Jego łaska przeniknęły w głąb naszej duszy.”

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, przekazujemy najlepsze życzenia: niech Chrystus każdego dnia na nowo rodzi się naszych sercach, niech rozpali nas swoją miłością i pomoże na nowo odczytać wielkość chrześcijańskiego powołania , niech wlewa w nas Bożą otuchę i nadzieję. Niech ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia będzie radosnym zbliżeniem wszystkich serc, a miłość i Boże Błogosławieństwo nich obficie spływa na nasze rodziny, parafię, ojczyznę.

Drogim Parafianom i Gościom życzymy aby każdy z nas umiał ucieszyć się Bogiem, który jest pośród nas. Życzymy radości kolęd, radości Pasterki, radości wiary i światła, radości szczęścia rodzinnego. Z darem modlitwy przy żłóbku Bożej Dzieciny. Podnieść rękę Boże Dziecię i błogosław nam.

Wasi Duszpasterze